نرم افزارهای زیادی برای خاموش کردن کامپیوتر در زمان های مشخص و همچنین زمان بندی فعالیت های سیستم در اختیار کاربران قرار گرفته است اما این نرم افزارها عمدتاً تنها کامپیوتر را در زمان تعیین شده خاموش (Shutdown) یا Stand By می کنند یا از حالت Stand By خارج می کنند و این توانایی را ندارند در صورتی که برق کامپیوتر قطع شود آن را در زمان معین روشن کنند.

4ALL.iR

Auto Poweron & Shutdown نرم افزاری است که شما را قادر می سازد کامپیوتر خود را در زمان مشخصی از حالت خاموش (hibernation) یا Stand By روشن کنید. همچنین می توانید فعالیت مشخصی را برای بعد از روشن شدن سیستم مثل پخش یک آهنگ یا بازکردن یک وبسایت تعریف کنید.

4ALL.iR

اگر می خواهید مثلا در زمان مشخصی از شب کامپیوتر شما روشن شود و دانلودهای ناتمام شما را از سربگیرد این ابزار کمک خوبی برای شما خواهد بود. تنها کافی است از منوی برنامه و گزینه New یک وظیفه جدید زمان بندی را برای برنامه مشخص کنید. شما در این پنجره با انتخاب های متعددی روبرو خواهید شد؛ می توانید مشخص کنید که نرم افزار این وظیفه را تنها یک بار ، روزانه ، در ماه یک بار ، در ماهِ مشخصی یک بار ، و یا در هفته در روزهایی که مشخص می کنید در ساعت معینی انجام دهد. در ادامه نوع فعالیت را (مثل خاموش و روشن کردن ، اجرای یک برنامه، بستن یک برنامه ، پخش یک موزیک، نشان دادن یک پیام و …) مشخص می کنید. این وظیفه در برنامه ثبت می شود و شما قادر خواهید بود تا در صورت نیاز آن را تغییر دهید یا حذف کنید.پس از انتخاب زمان روشن شدن کامپیوتر (مثلاً همان نیمه شب) باید نرم افزار مدیریت دانلود خود را برای زمانی مثلاً یک دقیقه بعد از زمان روشن شدن کامپیوتر تنظیم کنید و کار را به نرم افزارها بسپارید!

4ALL.iR

در بخش تنظیمات برنامه با فعال کردن گزینه Auto Login و وارد کردن نام کاربری و پسوردِ(در صورت وجود) یکی از اکانتهای ویندوز (در صورت وجود چند اکانت) به طور اتوماتیک پس از روشن شدن وارد اکانت مورد نظر خواهید شد!

ویژگی های اصلی این نرم افزار:

- کنترل ادامه کار و روشن کردن کامپیوتر شما از حالت خاموش (hibernation)
- روشن کردن از حالت Stand By
- اجرا یا بستن یک برنامه خاص، باز کردن یک فایل و آدرس اینترنتی در زمان معین شده
- اجرای فایل های mp3،wav، wma و فلش در هر زمان مشخص
- Logs on سیستم به اکانت مشخص شده (مخصوص Win2000/XP/Vista)
- تنظیم ساعت کامپیوتر شما با ساعت های اتمی از طیق اینترنت
- کاربری آسان و نصب در زمان کوتاه

 سازگار با ویندوزهایVista,XP,2003,2000,ME,98
 دانلود همراه به کرک - ۱/۱۵ مگابایت | لینک کمکی ۱ | لینک کمکی ۲
 سایت سازنده

+ نوشته شده توسط فرهاد در دوشنبه بیست و نهم مهر ۱۳۸۷ و ساعت 18:50 |